František Darmovzal

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Odeslat

Pracovní náplň
10.1/17.12.2018 - příprava pokrmů pro hosty na penzionu, i nové hosty. Min. vyučen v oboru, praxe 2 roky, ŘP sk. B. Prac. doba v turnusech (10.00 - 22.00 hod). KONTAKT: telefonicky na tel. 733 690 124 nebo osobně na adrese Družstevní 26, Tvrdonice
Místo výkonu práce: Tvrdonice
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Tvrdonice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 01. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: František Darmovzal
Ulice: Družstevní 665
Město: Tvrdonice
PSČ: 691 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: V. Tučková
E-mail: recepce@cicinatvrdonice.cz
Telefon: +420 733 690 124

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: František Darmovzal