* Dělník pěstitel (kvalifikovaný pracovník pro pěstění a ošetřování lesa)

  • Rumburk

Pracovní místo ( * Dělník pěstitel (kvalifikovaný pracovník pro pěstění a ošetřování lesa) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[i] Místo výkonu práce: lesní porosty v okrese Děčín

Požadavky:
1/ a) mechanizátor lesní výroby nebo
b) vyučen v jiném oboru + ověření orientace v problematice lesnictví nebo
c) praxe v lesnických činnostech (doložit potvrzením od jiného zaměstnavatele nebo čestným prohlášením zaměstnance) + ověření orientace v problematice lesnictví
2/ 100% zdravotní stav, před uzavřením pracovního poměru vstupní lékařská prohlídka závodním lékařem, kategorie práce 2 z důvodů zátěže chladem, teplem, celková fyzická zátěž, pracovní poloha, práce s biologickými činiteli, celodenní pobyt v lesním porostu

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Kontakt:
osobní jednání na adrese Jiříkovská č.p. 913/18, Rumburk 1, 408 01 Rumburk - dostavit se s životopisem v pracovní dne mezi 8:00 až 14:00 hod. Případně zaslat e-mail na uniles@uniles.cz
Volné místo * dělník pěstitel (kvalifikovaný pracovník pro pěstění a ošetřování lesa) pro lokalitu Rumburk.