elektrikář, elektrotechnik

  • Blatná

Pracovní místo ( elektrikář, elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Elektrikář, elektrotechnik

Mzda: 20.000,- až 24.000,- Kč/měsíc - dle praxe a zkušeností
Firma: TESLA Blatná, a.s., Palackého 644, 38801 Blatná
Kontakt: Margita Ozaňáková, telefon: +420 383 415 380, e-mail: ozanakovaesla-blatna.cz
Zařazení: elektrikář silno-slaboproud, elektrotechnik
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr (práce na plný úvazek)
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou (po 3měsíční zkušební lhůtě)
Vzdělání: odborné vyučení s maturitou/bez maturity, praxe vítána
Nástup do zaměstnání: od 1. 1. 2019
Co Vás čeká:
- údržba a rekonstrukce elektrických rozvodů budov (zásuvky,
vypínače, svítidla, a další)
- sestavování a oživování testovacích jednotek vlastní výroby
- údržba a nastavování elektrických zařízení

Požadujeme:
- minimálně vyučení v oboru elektro
- paragraf 5 a vyšší vyhlášky č. 50/1978
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- uživatelskou znalost práce na PC
- samostatnost
- pečlivost

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- 25 dnů dovolené
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- měsíční hodnocení odpovídající odvedené práci
- program O2 Family i pro rodinné příslušníky
Volné místo elektrikář, elektrotechnik pro lokalitu Blatná.