Asistenti - referenti

  • Cheb

Pracovní místo ( Asistenti - referenti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h.

Baví Vás administrativa a všechno okolo? Do týmu hledáme kolegu/kolegyni pro vyřizování objednávek včetně expedice, pro správu a aktualizace nabízeného zboží v e-shopech, správa členů družstva, komunikace s obchodními partnery a vyřizování obchodní korespondence. Vaší činností bude kromě běžné administrativy, která k asistentské pozici patří, i prezentace firmy na internetu a aktualizace uveřejňovaných informací. Budete se podílet na celkovém chodu společnosti - komunikovat s vedoucími celé společnosti, stanete se podporou obchodního týmu a administrativního vedoucího, budete spravovat provozní aktivity a připravovat podklady.

Požadujeme: nezáleží nám na dosaženém vzdělání (důležitější jsou projevené schopnosti a ochota učit se nové věci), profesionální vystupování, samostatnost, flexibilita, pečlivost ve svěřených úkolech, aktivní a pozitivní přístup k vykonávané práci, výborná znalost práce s PC a s MS Office, komunikativní znalost NJ slovem i písmem. Nabízíme: zajímavá práce v nadnárodní společnosti, výborný kolektiv s týmovým duchem, možnost osobního růstu, motivační prémie. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (zaslat životopis).
Volné místo asistenti - referenti pro lokalitu Cheb.