investiční referent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( investiční referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci doručí osobně, poštou či elektronicky
strukturovaný profesní životopis
motivační dopis
souhlas uchazeče s využitím osobních údajů v rozsahu nezbytném pro výběr na uvedenou pozici podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, po skončení výběru zaměstnance budou materiály s osobními údaji skartovány
kopii dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání
k rukám Zdeňky Starnovské, vedoucí personálního oddělení KS v Brně
601 95 Brno, Rooseveltova 16, tel. 546 514 071, e-mail: zstarnovska@ksoud.brn.justice.cz
Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.

Předpoklady pro výkon funkce a požadavky na uchazeče:
VŠ vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání stavebního nebo jiného technického zaměření
spolehlivost, přesnost, týmová práce a časová flexibilita zahrnující i služební cesty na soudy v obvodu působnosti KS v Brně
schopnost vysokého pracovního nasazení a ochota učit se novým věcem
dobrá uživatelská znalost práce na PC (WORD, EXCEL, OUTLOOK) a nutnost učit se pracovat v jiných IS
řidičský průkaz minimálně skup. B
trestní a morální bezúhonnost
znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění změn
znalost zákona č. 183/2006 Sb, stavební zákon, ve znění změn
znalost zákona č 340/2015 Sb., o zvláštních podmínkách účinnosti některých smluv uveřejňování těchto smluv a o registru smluv, ve znění změn
orientace v principech zadávání veřejných zakázek malého rozsahu
čtení a orientace v projektové a technické dokumentaci staveb
Poznámka k volnému místu:
Charakteris