STRÁŽNÝ/Á

  • Liberec

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ/Á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
ochrana a střežení objektu (pochůzková činnost)
zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu
obsluha technických zabezpečovacích zařízení
nepřetržitý provoz
Požadujeme:
věk od 18 let
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
dobrý fyzický stav (pochůzková činnost)
uživatelskou znalost práce na PC
osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný (možné absolvovat u nás)
Nabízíme:
zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
dlouhodobou spolupráci
týdenní zálohy
zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
možnost absolvovat školení a získat osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný
kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity a mnohé jiné
náborový příspěvek
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně v Po- Pá v době 7.00 - 19.00 hod.
Volné místo strážný/á pro lokalitu Liberec.