svářeč

  • Adamov

Pracovní místo ( svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito.
Požadujeme: znalost práce s výkresovou dokumentací (výhodou), zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, vyučeni ve strojírenském oboru, dlouhodobá praxe není podmínkou (možnost zaučení - vhodné i pro ABS), platný svářečský průkaz pro metodu CO2.
Nabízené výhody: podnikové stravování, snadná dostupnost vlakem - Adamov zast., dovolená celkem 4 týdny, finanční bonus za 100% docházku, příjemné pracovní prostředí, práce ve stabilní a prosperující společnosti.
Životopis možné zaslat e-mailem na adresu: hana.strnadova@eden-eu.com, tel. 725 512 433.
Volné místo svářeč pro lokalitu Adamov.