Legios Loco a. s.

palič

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Náplň práce:
třísměnný až nepřetržitý provoz
- opravy dílů na železničních vozidlech - karoserie, okna, dveře, chladící soustava, palivová soustava, pneumatická a mechanická brzda, montáž celků na vozidla
- sestavování a montáž konstrukcí, podvozků a skříní nákladních vagónů
- provádění ostatních zámečnických prací (broušení, vrtání, seřizování)
Požadujeme:
- znalost čtení technické dokumentace výhodou
- vyučení v oboru zámečník, mechanik nebo jiném strojírenském oboru výhodou
- paličské zkoušky - ZK 311

příspěvek na stravování a další benefity
motivující mzdové ohodnocení, prémie, příplatky
jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

kontakt: email: hana.krepcikova@legios.eu, 601390612
Volné místo palič pro lokalitu Louny.

Požadavky
Jiné - paličské zkoušky ZK 311

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 05. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: palič

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Legios Loco a. s.
Ulice: Husova 402
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Hana Krepčíková
E-mail: hana.krepcikova@legios.eu
Telefon: +420 601 390 612

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli