Úředník/ce - referent/ka - statistika, administrativa, oddělení územního plánová

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník/ce - referent/ka - statistika, administrativa, oddělení územního plánová ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Nádražní 20
Úředníka/ce - referenta/ky - statistika, administrativa,
oddělení územního plánování a památkové péče,
odboru výstavby a územního plánování

na dobu: neurčitou
s místem výkonu práce: Bruntál
zařazení v platové třídě: 8.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt
- dosáhla věku 18 let
- je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk

Další požadavky:
- střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- uživatelská znalost práce s PC
- znalost práce s mapovými podklady (katastrální mapy, evidence katastrálního úřadu)
- střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví výhodou
- praxe ve státní správě výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Charakteristika vykonávané pozice:
Administrativa odboru - příjem a odesílání pošty, agenda objednávek odboru, příprava podkladů k rozhodnutí o návrzích na zřízení částí obce a jejich názvů, o názvech ulic a veřejných prostranství, agenda přidělování čísel popisných, orientačních a evidenčních, registr územní identifikace adres nemovitostí, statistika stavebního úřadu, archiv stavebního úřadu.

Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pob