Asistent/ka kurátorů - edukátor/ka v kultuře

  • Chrudim

Pracovní místo ( Asistent/ka kurátorů - edukátor/ka v kultuře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Břetislavova 74, Chrudim.
POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (vysokoškolské vzdělání v oborech historie, dějin umění, pedagogiky či dalších příbuzných oborech výhodou), znalost zákona č. 122/2000 Sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a základů muzejníkovy práce výhodou, rozhodnost, samostatnost, systematičnost a kreativita, operativnost a flexibilita, komunikativní a organizační schopnosti, kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi, psaný projev na výborné úrovni, časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazová práce o víkendech, svátcích apod.), dobré komunikační, didaktické a organizační schopnosti, kladný vztah k dětem, estetické cítění a výtvarný talent výhodou, schopnost samostatné tvůrčí činnosti, schopnost týmové práce, zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.) výhodou, znalost AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou, uživatelská znalost PC, znalost programu Bach výhodou, znalost grafických programů výhodou, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka podmínkou, trestní bezúhonnost podmínkou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dnů dovolené, stravenky, pojištění, stabilita příspěvkové organizace, možnost odborného růstu.
Odměňování: platová třída 10, plat od 19 110 Kč,- až 28 750,- Kč podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů, a podle novely nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zkušební doba 3 měsíce. Po uplynutí