RAKAS, spol. s r.o.

Číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Krapkova č.p. 439/34, Olomouc. Nástup možný ihned. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky od 9.00 - 15.00 hod.
Hledáme kolegu nebo kolegyni:
- s praxí v obsluze
- ochotného se dále vzdělávat

Co požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxi v obsluze
- znalost AJ/NJ výhodou
- příjemné vystupování
- spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
- práci na plný úvazek (dlouhý, krátký týden)
- zázemí stabilní společnosti
- přátelské pracovní prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení
- příspěvek na ubytování pokud bydlíte mimo Olomouc
- zam. výhody: Ubytování za výhodnou cenu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 12. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: RAKAS, spol. s r.o.
Ulice: Krapkova 439
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Eva Hrušková
E-mail: eam@hotelflora.cz
Telefon: +420 602 772 258

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RAKAS, spol. s r.o.