Údržbáři - elektrikáři

Pracovní místo ( Údržbáři - elektrikáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6
Náplň práce: elektrikářské práce, údržba strojů a ostatní údržbářské práce.
Výhody: firemní benefity
Volné místo údržbáři - elektrikáři pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Elektrikáři - údržba z: 1.3.2018 a: 18.03.2019 Požadavky: vyučení v oboru elektro, osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6, odborná praxe v oboru výhodou, práce na PC, manuální zručnost Pracovní náplň: opravy elektrozařízení, údržba strojů. Pracovní poměr na dobu ...
ROMOTOP spol. s r. o. Suchdol nad Odrou, Inzerováno před 2 dny

ELEKTRIKÁŘI A11 z:22/6/2018 a:18/3/2019 Elektrikářské práce výrobního zařízení a prostorů firmy Diema s.r.o. Pracovní doba 05:00-13:30 hod. Požadujeme: - podmínkou 50/78 Sb., § 6 Nabízíme: - zaškolení, nástup možný ihned, zdravotní předpoklady pro výkon ...
DIEMA s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI A11 z:19/2/2019 a:18/3/2019 Elektrikář vykonává v provoze běžnou údržbu a opravy strojní technologie, pracovních pomůcek a elektrické vybavení společnosti. Pracovní doba: - ranní směna 6:00-14:15 hod., odpolední směna 14:00-22:15 hod. Podmínkou: - ...
EKOMILK a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny