ZPS - SLÉVÁRNA, a.s.

Pomocný dělník ve slévárně

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: ochota pracovat a učit se novým věcem, flexibilita. Nástup možný ihned.
Systém benefitů dle kolektivní smlouvy.
První kontakt telefonicky (PO - PÁ od 7:00 do 15:00) nebo osobně na pracovišti (PO - PÁ od 8:00 do 10:00).
Volné místo pomocný dělník ve slévárně pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný dělník ve slévárně

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZPS - SLÉVÁRNA, a.s.
Ulice: třída 3. května 1172
Město: Zlín
PSČ: 763 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blažek Zdeněk, Ambruzová Hana
Telefon: +420 577 532 427,577 532 411

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZPS - SLÉVÁRNA, a.s.