PS - MSI,a.s.

Zedníci, tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Výhody: stravenky
Volné místo zedníci, tesaři pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedníci, tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: PS - MSI,a.s.
Ulice: Kúty 3802
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Vrána
E-mail: info@ps-msi.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PS - MSI,a.s.