Sociální pracovník/pracovnice a vedoucí odlehčovacích služeb

  • Pardubice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice a vedoucí odlehčovacích služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Pardubice.
Obecné požadavky:
praxe v oboru sociálních služeb
odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505/2006 Sb. (vyšší odborná škola nebo vysoká škola v oboru)
schopnost vedení týmu
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
znalost práce s počítačem a schopnost řádně vést příslušné evidence
čistý trestní rejstřík

Odborné požadavky:
znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů
kompetentnost k posouzení nepříznivé sociální situace, potřeb a požadavků uživatele
zkušenost se standardy sociálních služeb
schopnost vést potřebné evidence, zejm. individuální plánování služby
znalost cílové skupiny a jejích specifik

Osobnostní předpoklady:
ztotožnění se s posláním Charity
komunikativnost ve vztahu k uživatelům i spolupracovníkům
schopnost metodicky vést tým pracovníků v přímé péči
schopnost samostatné práce
schopnost zvládat zátěžové situace
lidskost, poctivost a odpovědnost
vlastní aktivita a tvořivý přístup

Nabízíme:
pružnou pracovní dobu
možnost dalšího vzdělávání
zázemí stabilní organizace
pro pracovní účely služební mobil a služební automobil
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, prémie, služební mobil
Prosíme zájemce o zaslání životopisu a motivačního dopisu do 23.12.2018 na adresu mhubalkova@charitapardubice. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.
Volné místo sociální pracovník/pracovnice a vedoucí odlehčovacích služeb pro lokalitu Pardubice.