Finanční controller

  • Adamov

Pracovní místo ( Finanční controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme akciová společnost se zahraniční vlastnickou účastí.
Soustředíme se na obchodování s hutním materiálem a dalšími souvisejícími činnostmi.
Vzhledem k dynamickému rozvoji firmy, především výrobního charakteru,
hledáme do našeho týmu vhodného kandidáta na pozici finančního controllera.
Požadujeme:
. VŠ vzdělání ekonomického směru (min. Bc)
. Praxe v oblasti controllingu min. 2 roky (výrobní společnost výhodou)
. Znalost českých účetních standardů a principů podvojného účetnictví
. znalost AJ výhodou
. Znalost práce s MS Office
. Analytické myšlení, samostatnost, komunikativnost, smysl pro detail
. Flexibilita
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Pracovní náplň:
. Zavedení metod a postupů pro měsíční hodnocení nákladů
. Kalkulace stanovení ceny výrobků
. Vyhodnocení kalkulovaných nákladů se skutečnými náklady
. Příprava podkladů pro strategické plánování, sledování a rozbor plnění
. Vyhodnocování efektivity provozních nákladů
. Spolupráce v rámci oddělení finančního úseku
. Příprava reportů a analýz dle požadavků finančního ředitele
Nabízíme:
. Plat 30 - 40 000 dle zkušeností
. Roční odměny v návaznosti na splnění úkolů
. Pružná pracovní doba
. Až 25 dní dovolené dle odpracované doby
. Mobilní telefon
. Stravenky, kafetérie
. Penzijní pojištění
. Firemní akce
. Stabilní zaměstnání, přátelský kolektiv
. Možnost vzdělávání
První kontakt telefonicky na čísle: 731 530 739 nebo na mail: tomas.fiala@expono.cz
Volné místo finanční controller pro lokalitu Adamov.