Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

  • Terezín

Pracovní místo ( Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vaším úkolem bude:
- sociální šetření a zabezpečení sociální agendy včetně řešení sociálně právních problémů,
- sociálně právní poradenství,
- evidence kontaktů pro příjem nových klientů,
- sociální poradenství klientům - popř. rodinným příslušníkům,
- jednání s úřady, s opatrovníky klientů,
- zabezpečení základní soc. agendy, kontrola aktuálnost Standardů kvality sociálních služeb, návrh jejich aktualizací.

K výkonu práce potřebujete:
vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, předchozí pracovní zkušenosti výhodou.

Co nabízíme:
- Mzdu odpovídající vašim zkušenostem,
- 8 hodinová směna,
- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví,
- bonusy za věrnost,
- dotované stravování,
- 5 týdnů dovolené,
- možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje,
- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě,
- práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie,
- možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny.
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

V případě zájmu zasílejte své životopisy a motivační dopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na telefonní číslo 601 360 570.
Volné místo sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) pro lokalitu Terezín.