BESICO Trans, s.r.o.

ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Odeslat

Pracovní náplň
ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY- místo výkonu Králův Dvůr. Podmínky: Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, karta řidiče. Možnost ubytování ve firemní ubytovně, příspěvek na dopravu. Kontakt telefonicky.
Volné místo řidiči mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Králův Dvůr.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BESICO Trans, s.r.o.
Ulice: Tovární 38
Město: Králův Dvůr
PSČ: 267 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marek Vít
E-mail: matek.vit@besico.cz
Telefon: +420 608 672 910

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BESICO Trans, s.r.o.