UČITEL/-KA NA VYSOKÉ ŠKOLE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL/-KA NA VYSOKÉ ŠKOLE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Náplň práce: Náplň práce v rámci úvazku zahrnuje pedagogickou a vědeckou činnost.
- Požadavky: dokončené doktorské studium vhodného zaměření (chemie, farmacie, přírodověda, medicína). Zkušenost s prací v chemické/farmaceutické laboratoři. Uchazeč by měl mít praktické znalosti běžných činností prováděných v laboratoři jako je vážení, příprava roztoků, výpočty apod., schopnost komunikace/výuky v anglickém jazyce, samostatnost, preciznost, spolehlivost, nekonfliktní charakter a ochotu učit se novým věcem.
- Nabízíme: Velmi perspektivní a stabilní pracovní pozici v přátelském kolektivu převážně mladých lidí. Kariérní a platový růst. Dále velmi zajímavou vědecko-výzkumnou práci v příjemném prostředí Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové, špičkově vybavenou laboratoř LC/MS a v neposlední řadě i 8 týdnů dovolené
- K řízení doložte: písemnou přihlášku; strukturovaný životopis; přehled o dosavadní praxi potvrzený zaměstnavatelem; ověřený doklad o VŠ vzdělání včetně osvědčení o státní zkoušce, případně originál dokladu o studiu; vědecké a vědeckopedagogické hodnosti; přehled o odborné, vědecké a výzkumné činnosti včetně činnosti publikační; písemný souhlas (volnou formou) k využití osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení
v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
- Datum nástupu dle dohody. Platové podmínky podle Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy.
- Přihlá