Haben Logistics s.r.o.

Řidič nákladní dopravy

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
řidičské oprávnění sk. C a E; profesní průkaz; karta řidiče; trestní rejstřík bez záznamu

Zájemci se mohou hlásit - kontaktní osoba paní Dagmar Benková:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: dagmar.benkova@habenlogistics.cz
- osobně ( v pracovní dny - každé pondělí 08,00 - 09,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Haben Logistics s.r.o. - pracoviště Lipník nad Bečvou (sklad Penny), Hranická č.p. 1467, 751 31 Lipník nad Bečvou + jízdy dle požadavků zaměstnavatele
Volné místo řidič nákladní dopravy pro lokalitu Lipník nad Bečvou.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 12. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič nákladní dopravy

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Haben Logistics s.r.o.
Ulice: Hranická 1467
Město: Lipník nad Bečvou
PSČ: 751 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Benková
E-mail: dagmar.benkova@habenlogistics.cz
Telefon: +420 724 344 601

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Haben Logistics s.r.o.