Účetní senior

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( Účetní senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis činnosti:
* zodpovědnost za vedení svěřené účetní agendy akciové společnosti
* účtování nákladových faktur, časového rozlišení, finančních vydaných faktur, řešení škod a dobropisů
* příprava podkladů pro finanční audit,
* zpracování měsíčních výkazů DPH, KH
* komunikace s úřady a institucemi
* správa datových schránek společnosti ve skupině
Požadavky:
* VŠ/SŠ ekonomického směru
* praxe min. 5 let v oboru
* znalost podvojného účetnictví (faktury nákladové, režijní, služby, opravné daňové doklady, kurzové rozdíly, časové rozlišení, zápočty, interní doklady, konfirmace, inventarizace pohledávek a závazků)
* znalost účtování investičního majetku
* znalost daňové problematiky (DPH, daň z příjmu)
* příprava a sestavení účetních výkazů a uzávěrek
* praxe se sestavením účetní závěrky výhodou
* znalost účetnictví výroby výhodou
* zkušenosti s interním a externím účetním auditem
* uživatelská znalost MS Office - Excel, Word
Nabízíme:
* zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* práci na HPP
* 5 týdnů dovolené
* míru samostatnosti a odpovědnosti
* odpovídající ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení)
* stravenky
* pitný režim na pracovišti
* nástup ihned nebo dle dohody
* pracoviště Košíkov u Velké Bíteše
První kontakt telefonicky nebo emailem.
Volné místo účetní senior pro lokalitu Velká Bíteš.