Obchodně-technický specialista/stka pro střechy a fasády Brno

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodně-technický specialista/stka pro střechy a fasády Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme specialisti na střechy a fasády, obchod je podpora zákazníků při řešení kvalitní střechy a fasády na každém kroku, jsme inovativní, naše služby jsou revoluční, jsme tým a baví nás to.

Rezonujete s námi?

Nabízíme:
- zajímavou pozici pro stavaře, který je a nebo se chce stát expertem v oboru střech a fasád
- perspektivní práce v moderní rozvíjející se společnosti
- zázemí stabilní firmy s 21-letou tradicí
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- možnost profesního a osobního růstu
- auto, notebook, mobilní telefon
- zaměstnanecké výhody

Základní zodpovědnost:
- péče o přidělené zákazníky
- technické poradenství zákazníkům
- zpracování nabídek
- prezentace produktů firmy

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního zaměření
- praxi ve stavebnictví
- dobré komunikační schopnosti
- radost z týmové spolupráce
- loajalitu
- nasazení, zájem
- chuť učit se a zlepšovat
- ŘP skupiny B

Coleman, S.I.,a.s.
Lenka Heřkovičová
Smetanova 1484
755 01 Vsetín
Česká republika
Telefon: 725 675 646
Volné místo obchodně-technický specialista/stka pro střechy a fasády brno pro lokalitu Brno.