Uklízeč/ka kancelářských prostor

  • Rokycany

Pracovní místo ( Uklízeč/ka kancelářských prostor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: ÚP Rokycany, Palackého 162, Rokycany
Náplň práce: pravidelný úklid místností. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků.
Požadujeme: min. základní vzdělání, spolehlivost.
Pracovní doba: po, st 6:30 - 8:00 hod. 15:00 - 17:00 hod. út a čt 6:30 - 8:00 hod 11:00-15:00, pá 6:30-8:00 11:00-13:00
Nabízíme: platové ohodnocení od 95,- do 97,- Kč/hod., zkrácený úvazek - 15 hod./týdně
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP)
První kontakt POUZE telefonicky (po-pá 8-14hod.): Renáta Marková, 723 612 506, prace@forcorp.cz. Nechodit na pracoviště!
JOBMATCH
Volné místo uklízeč/ka kancelářských prostor pro lokalitu Rokycany.