referent/referentka právní agendy oddělení legislativního a právního odboru kont

  • Brno

Pracovní místo ( referent/referentka právní agendy oddělení legislativního a právního odboru kont ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
referenta/referentky právní agendy oddělení legislativního a právního odboru kontrolního a právního
Místo výkonu práce: Brno, Žerotínovo náměstí 449/3
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Metodická činnost v oblasti ochrany osobních údajů podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Komplexní zabezpečování agendy žádostí o informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.
Poskytování právních konzultací v rámci KrÚ JMK.
Zastupování Jihomoravského kraje a jeho orgánů před soudy.
Kontaktní pracovník: Mgr. Radomír Zimek, vedoucí oddělení legislativního a právního odboru kontrolního a právního tel.: 541 651 235
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
studijní obor: právo
znalost příslušné legislativy: problematika ochrany osobních údajů; postavení, činnosti a působnosti vyšších územních samosprávných celků a jejich orgánů - znalost zákona o krajích, zákona o obcích, problem