školní asistent v MŠ

  • Brno

Pracovní místo ( školní asistent v MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihláška do výběrového řízení: strukturovaný životopis + motivační dopis zaslat e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz do 13. 12. 2018 včetně
jedná se o 0,5 úvazek na pracovní smlouvu a 0,5 úvazek na DPČ, které si ale může vzít 1 osoba
- nástup od 1. 1. 2019
- úvazek 0,5 na pracovní smlouvu do 30. 6. 2019 (projekt šablony)
Pravděpodobně budeme pokračovat v novém projektu od 1. 9. 2019, může být uzavřena další smlouva na 1 - 2 roky.
- možno zkombinovat s úvazkem 0,5 za těchto podmínek:
Práce na dohodu o pracovní činnosti (DPČ: hrazeno sociální a zdravotní pojištění, bez nároku na dovolenou) na dobu 2 let (mimo hlavní prázdniny), sazba 100 Kč/hod., prac. doba převážně v době od 12 do 16 hod.
Školní asistent bude zaměstnancem města Brna (hrazeno z projektu MMB).
-náplní práce bude podpora a pomoc dětem při běžném denním chodu ve školce

Požadujeme:
- odbornou kvalifikaci - pedagogické vzdělání nebo ukončené studium pro asistenta pedagoga
- obeznámenost s waldorfskou pedagogikou
- pracovní zkušenosti s dětmi předškolního věku
- zodpovědnost, trpělivost, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme:
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
Volné místo školní asistent v mš pro lokalitu Brno.