nástrojař

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( nástrojař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT TELEFONICKY (Po - Pá 7:00 - 15:00) NEBO E-MAILEM
Požadujeme:
- odborné vzdělání v oboru nástrojař
- praxe na obdobné pozici min 3 roky výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost technologie vstřikování plastu
- znalost práce s obráběcími stroji (frézka, bruska, soustruh,…)
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- schopnost týmové spolupráce při řešení problémů
Nabízíme:
nadstandardní mzdové ohodnocení dle znalostí, zkušeností a pracovního nasazení
nad rámec základní mzdy nabízíme nadstandardní příplatky za směnnost, výkon, kvalitu práce a přesčasy; balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc); firemní vzdělávání; možnost osobního a profesního růstu; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Volné místo nástrojař pro lokalitu Jindřichův Hradec.