vedoucí směny oddělení laminace

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( vedoucí směny oddělení laminace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU (životopis s sebou)
Co bude náplní Vaší práce:
- řídit, kontrolovat a koordinovat práci v týmu, který běžně sestává ze 4 operátorů
- obsluhovat laminační stroj
- zaznamenávat požadované informace do interního systému
- zajištovat dodržování plánů a pracovních instrukcí
- aktivně se podílet na zlepšování procesů
- účastnit se implementace metody 5S
- aktivně se účastnit každodenních schůzek
- hodnotit výkony členů týmu
Požadavky:
- středoškolské vzdělání
- počítačová zdatnost na uživatelské úrovni (MS Office)
- základní znalost anglického jazyka
- výhodou je znalost Lean nástrojů a nástrojů neustálého zlepšování (např. 5S, PDCA, Kaizen, FMEA) a znalost normy IATF
Vaše Vlastnosti
- nadšení pro týmovou spolupráci; dobré komunikační dovednosti; smysl pro zodpovědnost; organizovanost a pečlivost; flexibilita
Co Vám nabízíme:
dobré firemní prostředí; základní mzda 21.250 - 24.250 Kč; příspěvek za docházku 1500 Kč/ měsíčně; měsíční bonus za výkon a kvalitu; 13. plat; stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 70,- Kč/ 1 den; příspěvek na dopravu; příspěvek na dovolenou; věrnostní bonus; firemní vzdělávání; 5 týdnů dovolené; finanční odměnu za nápad pro zlepšení; osobní ohodnocení; finanční bonus za doporučení nového zaměstnance; jazykový kurz - angličtina zdarma; sleva v optice; příspěvek do automatu na kávu
Volné místo vedoucí směny oddělení laminace pro lokalitu Jindřichův Hradec.