Pracovníci vězeňské služby

  • Tachov

Pracovní místo ( Pracovníci vězeňské služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Okresní soud v Tachově
Nabízíme:
- služební příjem dle zákona č. 361/2003 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 40/2017 Sb., (od 22.320,- Kč hrubého, bez praxe v ozbrojených složkách)
- 6 týdnů dovolené
- náborový příspěvek 100 000,- Kč
- lékařskou péči
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb (finanční příspěvek pro rok 2019 až do výše 9.000,- Kč, permanentky do fitness centra, fotbalové zápasy, hokejové zápasy, kino, divadlo atd.)
- po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek pro skončení služebního poměru
- využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměny rekreací ve Slovenské republice
- jednosměnný provoz
- stabiliní zaměstnání
Požadujeme:
- bezúhonnost
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň
Personální oddělení
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel.: 377 660 380 (Mgr. Linda Foldová), e-mail:lfoldova@vez.plz.justice.cz
Volné místo pracovníci vězeňské služby pro lokalitu Tachov.