HLAVNÍ EKONOMOVÉ, EKONOMIČTÍ NÁMĚSTCI

  • Pržno

Pracovní místo ( HLAVNÍ EKONOMOVÉ, EKONOMIČTÍ NÁMĚSTCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:10/12/2018 a:31/1/2019
Pracovní poměr na dobu jednoho roku, poté možnost prodloužení.
Požadujeme:
- schopnost samostatné práce, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota dále se vzdělávat, znalost práce na PC na velmi dobré úrovni.
Požadované znalosti:
- Zákon č.563/1991 o účetnictví
- Zákon č.250/2000 o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
- Zákon č.320/2001 o finanční kontrole
- Zákon č.586/1992 o dani z příjmů + znalosti silniční daně, majetkových daní
- účetní standardy
- znalost tvorby kalkulací, střediskového účtování, účtování dotací, účtování evropských projektů
- znalost výkaznictví pro příspěvkové organizace územního samosprávního celku
- vedení pracovního kolektivu ekonomického útvaru.
Nabízíme:
- platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., dle započitatelné praxe, 11. plat. tř., osobní příplatek, příplatek za vedení
- příspěvek z FKSP, 5 týdnů dovolené.
Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte do 15.2.2019 na email: p.plucnarova@centrumprzno.cz nebo poštou. Nástup dle domluvy. Zájemce k pohovoru budeme sami kontaktovat, tzn. pokud se Vám neozveme s pozvánkou k pohovoru, znamená to, že jste nebyli vybráni.
Volné místo hlavní ekonomové, ekonomičtí náměstci pro lokalitu Pržno.