Operátor(-ka) linky na polepování profilů

  • Bruntál

Pracovní místo ( Operátor(-ka) linky na polepování profilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1946/42b, Bruntál
náplň práce:
- obsluha výrobní linky na polepování stavebních profilů,
- v průběhu výroby kontrola kvalitu výrobků,
- zajišťuje skládání a balení výrobků,
- vypisuje zpětná hlášení dle stanovených postupů,

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned,
- dvou směnný provoz (6.00-14.00, 14.00-22.00 hod)
- místo je vhodné i pro ženy,
- platové ohodnocení 100,- Kč/hod, + stravenky, + 1.000,-Kč měsíčně za docházku

požadujeme:
- zodpovědnost a pečlivost při výrobě a kontrole profilů,

Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru
Z : 10.12.2018
Volné místo operátor(-ka) linky na polepování profilů pro lokalitu Bruntál.