koordinátor/ka plánu montáží, domontáží a reklamací

  • Dubňany

Pracovní místo ( koordinátor/ka plánu montáží, domontáží a reklamací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Dubňany. Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC - MS Office, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Náplň práce: administrativní práce na montážním oddělení, plánování a organizace servisních techniků, komunikace se zákazníky. Vhodné i pro absolventy, zaučíme. Nástup možný IHNED.
Vstupní školení proběhne v sídle firmy v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište: KOORDINÁTOR.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí. Příspěvek na stravování.
Volné místo koordinátor/ka plánu montáží, domontáží a reklamací pro lokalitu Dubňany.