Team Leader *

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Team Leader * ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TEAM LEADER *
Nástup možný ihned
Požadujeme: práce v třísměnném provozu (soboty a neděle volné), dobrý zdravotní stav, praxi na pozici dělník - plastikář polyuretanových výrobků minimálně 6 měsíců, samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup. Možnost kariérového růstu.
Náplň práce: řídí, organizuje a eviduje výrobu na svěřených výrobních linkách. Zajišťuje výrobu polyuretanových výrobků dle stanovených pracovních plánů, postupů a pokynů.
Nabízíme: příspěvek na dopravu nebo firemní autobus, příspěvek na stravování, firemní akce, dovolená navíc v závislosti na délce PP, zdravotní volno, Vánoční odměny, výhodný telefonní tarif, měsíční prémie navíc.
První kontakt: telefonicky na čísle: 553 030 608, 777 065 696 nebo e-mailem na: kkrcova@formschaum.de
Volné místo team leader * pro lokalitu Valašské Meziříčí.