SALES MANAGER

  • Liberec

Pracovní místo ( SALES MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Sales manager
je zodpovědný za administraci obchodních případů, péči o stávající dodavatele a zákazníky a případné vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Požadujeme:
VŠ/SŠ
Komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ, RJ výhodou
Výborné komunikační schopnosti
Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou, vhodné i pro absolventy
Zkušenosti s celní problematikou výhodou
Odolnost vůči stresu
Aktivní znalost MS Office
Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
Zajímavou práci v moderním chemickém provoze
Zaměstnanecké výhody
Práci na hlavní pracovní poměr, pružná pracovní doba
Možnost firemního ubytování
Mzda:
Od 27.000,- Kč dle praxe a zkušeností + měsíční prémie, navýšení po zapracování
Požadovaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce:
Výrobní závod Liberec - Rochlice.
Kontaktní informace:
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: info@temperatior.cz
Volné místo sales manager pro lokalitu Liberec.