ODBORNÝ/Á REFERNT/KA DO ODDĚLENÍ TERÉNNÍCH ZJIŠŤOVÁNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( ODBORNÝ/Á REFERNT/KA DO ODDĚLENÍ TERÉNNÍCH ZJIŠŤOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Český statistický úřad, Krajská správa ČSÚ v Liberci, hledá odborného referenta do oddělení terénních zjišťování.
Požadujeme:
bakalářské vzdělání nebo VOŠ,
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel),
výborné komunikační a organizační schopnosti,
pečlivost a smysl pro zodpovědnost.
Náplň práce:
koordinace přípravy konkrétních statistických zjišťování,
provádění vstupních metodických školení tazatelů, zajištění kontrol dodržování metodických pokynů tazateli,
odpovědnost za správnost a úplnost zjišťovaných údajů, dodržování pokynů, metodik administrativních postupů a termínů platných pro předání dat k dalšímu zpracování,
organizace a provádění statistických šetření (tazatelská činnost) uskutečňovaných v příslušném regionu,
organizace a provádění mimořádných statistických šetření a odvětvových cenzů v příslušném regionu.
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené,
platové ohodnocení dle platových tabulek pro státní správu,
pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity,
možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání.
Předpokládaný nástup: dle dohody
Místo pracoviště: Liberec
Písemné nabídky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte v elektronické podobě na ČSÚ, přímý kontakt: Ing. Dagmar Dvořáková, e-mail: dagmar.dvorakova@czso.cz.
Volné místo odborný/á refernt/ka do oddělení terénních zjišťování pro lokalitu Liberec.