ÚČETNÍ, REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚČETNÍ, REFERENT/KA MAJETKOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní pracovní poměr, doba určitá - nástup dle dohody
Platové zařazení: 8. platová třída (od 15 450 Kč do 23 230 Kč dle délky praxe)
Požadavky:
- SŠ vzdělání ekonomického směru + praxe v ekonomické oblasti
- základní znalost zákonných norem vztahujících se k dané problematice,
- práce na PC (MS Office, Word, Excel, internet)
- flexibilita, organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce,
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
Charakteristika pracovní pozice:
Samostatně zpracovává účetnictví, tj. účtuje a vstupuje doklady do účetního SW. Zajišťuje majetkovou správu celé organizace, tj. nabytí - pořízení majetku, jeho uchování, zapůjčení, pronájem až po jeho likvidaci a odepsání v evidenci. Určuje jednotný obecně platný způsob nakládání s majetkem v jednotlivých úsecích organizace. Vede fyzicky soupis majetku a shromažďuje informace o stavu (opravy, údržba) majetku podle druhu.
Benefity : pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
Součástí přihlášky do výběrového řízení je strukturovaný CV, motivační dopis
Uzávěrka přihlášek je 18. 1. 2019
Přihlášky zasílejte poštou na adresu Severočeské muzeum v Liberci,
Masarykova 11,460 01 Liberec 1
nebo e-mailem na adresu alena.bitmanova@muzeumlb.cz
telefonní kontakt: 736 754 944, Alena Bitmanová - personalistka
Volné místo účetní, referent/ka majetkové správy pro lokalitu Liberec.