Mikroelektrotechnik

  • Kladno

Pracovní místo ( Mikroelektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vývoj elektronických obvodů a součástek podle zadané specifikace.
Vývoj zkušební techniky elektronických zařízení a systémů.
Aplikace nových materiálů a součástek elektronických obvodů.
Spolupráce na mechanickém designu elektronického zařízení.
Navrhování úpravy elektronických schémat.
Sestavení vzorku a prototypového provedení elektronického obvodu podle dokumentace.
Spolupráce na oživování a zkouškách elektronického zařízení.
Testování a optimalizace zapojení elektronických jednotek (např. řídících jednotek).
Správa, údržba a opravy průmyslového software a elektronických zařízení.
Programování software pro testování.
Diagnostika a odstraňování závad elektronických systémů.
Programování elektronických zařízení a systémů (např. bezpečnostních systémů, řídících kontrolérů mobilních strojů).
Provádění preventivní údržby elektronických zařízení a systémů.
Vedení dokumentace provedených prací na elektronických zařízeních, systémech a programech.
Zpracování podkladů k technické a technologické dokumentaci k zařízení.

Požadavky:
zodpovědnost a aktivní přístup
angličtina
pečlivost, samostatnost

Forma spolupráce: HPP nebo DPČ,DPP - dle individuální domluvy.
Volné místo mikroelektrotechnik pro lokalitu Kladno.