Programátor android

  • Kladno

Pracovní místo ( Programátor android ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vytváření datových a objektových struktur a definování jejich vazeb.
Programování v příslušném programovacím jazyce na základě dokumentace.
Vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů.
Návrhy testů a testování aplikací.
Vytváření systémové dokumentace aplikací nebo dílčích aplikačních celků.
Zpracování systémové dokumentace vytvořeného kódu a podkladů pro uživatelskou dokumentaci.

Požadavky:
Samostatné zpracovávání programů, jejich testování a odlaďování na základě projektové dokumentace.
Vytváření nových modulů a nových verzí aplikací.
Zajišťování matematických analýz projekčních úloh včetně návrhů databází a jejich ochrana a údržba.
Zajišťování implementace obecných a speciálních programů do určeného prostředí.
Vytváření uživatelských aplikací v kontextu celého informačního systému a s vazbami na další databázové systémy a komunikační prostředky.
Programování aplikací v Android studiu nebo vlastní oblíbené otevřené platformě.
Programování aplikací ve vyšším objektově orientovaném programovacím jazyce jako například Java, .Net C#, C++.
Bydliště nebo možnost dojíždění na Kladno výhodou

Forma spolupráce: HPP nebo DPČ,DPP - dle individuální domluvy.
Volné místo programátor android pro lokalitu Kladno.