logistik - plánovač senior

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( logistik - plánovač senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:zóna Triangle Žatec
Požadujeme :
komunikativní úroveň AJ / NJ výhodou, EXCEL vysoká úroveň, logické myšlení, schopnost plánování, schopnost vyjednávání, komunikační schopnost, zkušenosti s plánováním výroby a logistiky z automobilového průmyslu
Nabízíme:
- mzdu složenou z čáští:
1) základní mzda
2) flexibilní složka mzdy, která je zaměřená na plnění měsíčních cílů
3) polyvalence ( tři úrovně - začátečník, zkušený, trenér)
- podnikové stravování, kafeterie (benefity z oblasti sportu, zdraví, kultury), příspěvek na dopravu, možnost vzdělávání a kariérního růstu, individuální přístup, preventivní zdravotní programy - očkování, masáže, joga, 4x ročně docházkový bonus, roční bonus, až 5 dní dovolené navíc dle délky pracovního poměru, společné týmové aktivity i mimo pracovní dobu (fotbalové turnaje, bruslení, Vánoční večírek atd.)
hlaste se na e-mail: nabory@gonvarri.com
Volné místo logistik - plánovač senior pro lokalitu Velemyšleves.