REFERENT/-KA MAJETKOVÉ SPRÁVY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA MAJETKOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou s možností prodloužení se zkušební dobou 3 měsíce, nástup od 21.1.2019
- Náplň práce: komplexní zajišťování majetkové správy, likvidace cestovních příkazů, zabezpečnování agendy pokladny, zabezpečování provozu skladu
- Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou - nejlépe ekonomického směru; zkušenosti v oblasti ekonomiky, majetkové správy výhodou; schopnost vysokého pracovního nasazení; komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost; občanskou bezúhonnost; dobrou ználost práce s PC, řidičské oprávnění sk. B výhodou.
Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci, možnost odborného rozvoje a vzdělávání,5 týdnů dovolené, stravenky, možnost čerpání zdravotní indispozice
- Termín na podání přihlášek do VŘ je do 31.12.2018 včetně. Přihlášky se zasílají na adresu:
Oblastní inspektorát práce pro Královéhradecký kraj a Pardubický kraj, Dagmar Matějková, Říční 1195, 501 01 Hradec Králové. S případnými dotazy se lze obracet na tel. č. 950179822 - Ing. Pamánková nebo tel. č. 950179819 - paní Matějková.
Volné místo referent/-ka majetkové správy pro lokalitu Hradec Králové.