Sanitář/-ka pro laboratoř - transport vzorků

  • Jičín

Pracovní místo ( Sanitář/-ka pro laboratoř - transport vzorků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme Dělníka ve zdravotnictví do nemocnice Jičín

Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email: personal@nemjc.cz

Požadavky:
- zdravotní způsobilost k transportu biologického materiálu po areálu nemocnice,
- svědomitost,
- bezúhonnost.

Nabízíme:
- adekvátní pracovní a platové podmínky,
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- týden dovolené navíc,
- výhodné benefitní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky,
- benefity na sport a kulturu,
- dotované stravování,
- možnost mimořádných výkonnostních odměn.

Místo výkonu práce: celý areál nemocnice Jičín, ranní směna ve všední dny

NÁSTUP IHNED
Volné místo sanitář/-ka pro laboratoř - transport vzorků pro lokalitu Jičín.