DISPONENT / DISPONENTKA SENIOR

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DISPONENT / DISPONENTKA SENIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Požadujeme: chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ výhodou, alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
- Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí a dobrém kolektivu, možnost manažerského růstu.
- Nabízíme: 13. Plat, 14. Plat , stravenky , věrnostní dovolená , příplatek na dovolenou, akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a další, ovoce každé úterý dáváme zdarma ovoce pro celou pobočku, na celý týden, každý odpracovaný rok 1-5 navyšujeme základ mzdy, individuální měsíční prémie ke mzdě, týmové měsíční prémie ke mzdě, vzdělání a profesní rozvoj, dárek ke svatbě / narození miminka
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Hrubešová Monika, tel. 735 755 934
Volné místo disponent / disponentka senior pro lokalitu Hradec Králové.