KURÁTOR/KA HISTORICKÉHO ODDĚLENÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( KURÁTOR/KA HISTORICKÉHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vyhlašuje výběrové řízení na místo kurátora Historického oddělení na hlavní pracovní poměr s nástupem od ledna 2019 nebo dle dohody
Pracovní náplň:
komplexně pojatá práce se svěřenými muzejními sbírkami
výstavní a prezentační činnost, popularizace oboru
vědecká práce, expertní činnost
Požadavky:
VŠ vzdělání- historické vědy případně příbuzné obory
Samostatnost při výkonu práce, organizační schopnost
Komunikativní znalost Nj či Aj výhodou
praxi v oboru, znalost správy muzejních sbírky
trestní bezúhonnost
řidičský průkaz skupiny B
práce s PC, Excel, Word
Platové podmínky:
11. platová třída (platové rozpětí od 19 730 Kč do 29 680 Kč) dle počtu let započitatelné praxe
Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu, možnost polovičního úvazku
5 týdnů dovolené
Stravenky
Příspěvek na penzijní připojištění
Stabilitu příspěvkové organizace
Zázemí významné regionální kulturní instituce
Možnost dalšího odborného růstu
Součástí přihlášky do výběrového řízení je strukturovaný CV a motivační dopis.
Uzávěrka přihlášek je 19.12.2018
Výběrové řízení se uskuteční 20.12.2018
Přihlášky zasílejte poštou na adresu Severočeské muzeum v Liberci, Masarykova 11,460 01 Liberec 1
nebo e-mailem na adresu alena.bitmanova@muzeumlb.cz
telefonní kontakt: 736 754 944, Alena Bitmanová - personalistka
Volné místo kurátor/ka historického oddělení pro lokalitu Liberec.