Policisté - obvodní oddělení, oddělení hlídkové služby

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Policisté - obvodní oddělení, oddělení hlídkové služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Vzdělání: min. střední s maturitní zkouškou
Praxe: ne
Dovednosti a schopnosti:
- bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- plavec
- fyzická zdatnost
- osobnostní způsobilost
- dobrý zdravotní stav
ŘP: B podmínkou
Popis pracovní činnosti: vyplývající z policejní činnosti
Platové podmínky:
Tarifní třída: 2.TT (19.220,-Kč)
+ zvláštní příplatek: 5.000,-Kč
- po roce navýšení platu na cca 30.000,- Kč Datum nástupu: po úspěšném absolvování přijímacího řízení
Náborový příspěvek 110.000,- Kč
Nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: krpl.op@pcr.cz personalistka Jana Lengyelová, telefon: 974 475 401, 721 451 309, 607 008 307
Volné místo policisté - obvodní oddělení, oddělení hlídkové služby pro lokalitu Česká Lípa.