KADEŘNÍK/-ICE

Pracovní místo ( KADEŘNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Nabízíme: práci v mladém kolektivu, zajištěnou klientelu, hrazená školení, příspěvek na pracovní pomůcky, kariérní postup atd.
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Hamplová Kateřina, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

KADEŘNÍK/-ICE KADEŘNÍK/-ICE - pánské, dámské, dětské Požadujeme: - praxe v oboru HLÁSIT SE: Jermakova Julie, tel.: 720 610 191, e-mail: nebeju@seznam.cz, osobně na adrese J.Kříže 893/3 bl. 710, Most Volné místo kadeřník/-ice pro lokalitu Most.
Julie Jermakova Most, Inzerováno déle jak týden

kadeřnice místo výkonu práce: Louny, Osvoboditelů 896 ranní a odpolední směna praxe není nutná ale výhodou vyučení v oboru podmínkou kontakt: tel.: 723385038, e-mail: misakabourkova@gmail.com, osobně na provozovně Volné místo kadeřnice pro lokalitu Louny.
Michaela Marešová Louny, Inzerováno déle jak týden

Kadeřník/ce Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: areál Tesco, Chebská 870/23, 353 01 Mariánské Lázně. Výše odměny z DPP: 97,30 Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: flexibilní, dle domluvy. Požadujeme: vyučení v oboru nebo ...
100 CZK MAR LAZNE s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno déle jak týden