VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŽIVNOSTENSKÝCH OPRÁVNĚNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŽIVNOSTENSKÝCH OPRÁVNĚNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, praxe ve veřejné správě při výkonu živnostenské agendy výhodou, zkouška odborné způsobilosti na úseku živnostenského podnikání výhodou, znalost právních předpisů souvisejících s charakteristikou pozice, profesionální vystupování, komunikační a organizační schopnosti, schopnost vést a motivovat tým pracovníků, pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a flexibilita, znalost práce na PC, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Náplň práce: koordinace činnosti oddělení živnostenských oprávnění a souhrnný výkon specializovaných odborných činností na úseku živnostenského podnikání, zajišťování výkonu státní správy, výkon agendy oddělení živnostenských oprávnění, přijímání a zpracovávání ohlášení a žádostí podnikatelů, kontrola plnění všech náležitostí, zajišťování služeb Centrálního registračního místa, zaznamenávání nových údajů a změn do živnostenského rejstříku, vydávání výpisů ze živnostenského rejstříku, vydávání rozhodnutí, potvrzení a sdělení, podávání výkladu živnostenského zákona, spolupráce s příslušnými orgány státní správy, zodpovědnost za souhrnný výkon specializovaných odborných činností na úseku živnostenského podnikání
- Nabízíme: platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, je nastaven systém výkonového odměňování, tz