ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ MĚSTSKÉHO ÚŘADU PÍSEK

  • Písek

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ MĚSTSKÉHO ÚŘADU PÍSEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemnice Městského úřadu Písek vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů
výběrové řízení
na místo úředníka/úřednice odboru sociálních věcí Městského úřadu Písek
Popis práce: výkon správních činností na úseku sociálních věcí včetně agend veřejného opatrovníka.
PP na dobu určitou - zástup na mateřskou a rodičovskou dovolenou.
Platové podmínky: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - příloha č. 2
(platový tarif 18.810 - 28.320 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
Požadavky:
- Vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B - aktivní řidič
Písemnou přihlášku spolu s povinnými přílohami odevzdejte do 13. 12. 2018
Výběrové řízení - písemný test a pohovor s vybranými uchazeči - uchazečkami proběhne dne 18.12.2018.
Bližší informace o vzdělání i o obsahu a podání přihlášky a také podmínky výběrového řízení naleznete na úřední desce Městského úřadu Písek a na internetových stránkách úřadu na adrese:
Volné místo úředník/úřednice odboru sociálních věcí městského úřadu písek pro lokalitu Písek.