Účetní

  • Děčín

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Strojírenská výrobní společnost hledá samostatnou, pečlivou a diskrétní účetní. V případě zájmu možnost zkráceného úvazku. Možný kariérní růst na finanční účetní.

Co vás čeká
* účtování přijatých faktur
* vedení a účtování pokladny
* účtování bankovních výpisů
* účtování finančních operací (zaučování na finanční účetní)
* příprava platebních návrhů
* příprava podkladů pro zpracování mezd

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
* předchozí praxe na pozici účetní
* základní znalost podvojného účetnictví
* znalost MS Excel
* samostatnost, pečlivost, spolehlivost
* diskrétnost

Výhodou bude, pokud budete mít
* praxe v oboru 2 roky
* znalost mzdové agendy, Zákoníku práce

Co vám můžeme nabídnout
* práce v zázemí silné a stabilní české společnosti
* finanční ohodnocení dle úvazku a zkušeností kandidáta
* kariérní růst - zaučování na finanční účetní
* odborné kurzy a semináře
* přátelský kolektiv
* pružná pracovní doba
* nástup co nejdříve

Nabízíme:
příspěvek na důchodové připojištění, dotované závodní stravování, poskytování bezúročných firemních půjček, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, prázdninový a vánoční bonus, odměna za plnou docházku, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, roční valorizace mezd

Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, strukturované CV zasílejte na e-mailovou adresu kariera@karnedtools.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Děčín.