odborný referent - oddělení aktualizace katastru nemovitostí

  • Sokolov

Pracovní místo ( odborný referent - oddělení aktualizace katastru nemovitostí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
. Stredoškolské vzdelání s maturitou
. znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
. vysoké pracovní nasazení,spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
. zájem učit se a vzdělávat
. dobré komunikační schopnosti
Náplň práce:
o provádění posuzování způsobilosti jednoduchých právních listin pro zápis do katastru
nemovitostí, a dalších obdobných odborných specializovaných prací při vedení
katastru nemovitostí
o zajištování činnosti při zpracování korespondence určené k odeslání, včetně jejího
doručení na poštu, dále zajišťování činností při vyzvedávání korespondence a
doručenek uložených na poště určených k doručení na úřad, a dále zajištování
činností při zavádění doručené pošty do podacího deníku a dalších navazujících
řízení a přiřazování doručenek k príslušným řízením a jejich následném rozdělování
dotčeným pracovníkům
provádí veškeré činnosti při obsluze podatelny a telefonické ústředny katastrálního
pracoviště
provádí veškeré činnosti při obsluze elektronické podatelny, včetně prijímání a
odesílání pošty s elektronicky zaručeným podpisem, zajištuje obsluhu datové
schránky KP a elektronické podatelny/výpravny datové schránky (EPVDS) KP přijímá
a odesílá datové zprávy
o zajištování pokladních služeb.
Místem výkonu práce je Katastrální úřad pro Karlovarský kraj, Katastrální pracoviště Sokolov,
Boženy Němcové 1932, 356 01 Sokolov.
Nabízíme:
. pracovní poměr na dobu určitou (zástup na služebním místě po dobu mateřské a
rodičovské dovolené státní zaměstnankyně, nejdéle do 30.4.2022)
. odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státníc