řidič/ka MKD

  • Josefov

Pracovní místo ( řidič/ka MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu:
- telefonicky 8:00 - 18:00 Ing. Zlámal 773 077 003, 773 070 807
-e-mailem: - info@open-way-transport.com

MKD- Profesionální řidič sk. C
Přijmeme zodpovědného řidiče na hlavní pracovní poměr (HPP): nástup možný po dohodě
Dopravní destinace jsou CZ, DE, NL, LUX. Měsíční nájezd cca 9 tis km. Odjezd i návrat vždy z/na firmu, sídlo společnosti Karlovy Vary//// bydliště zaměstnance v případě destinační shody. Pracovní režim je zaměřený na volné víkendy.
Nehledáme řidiče do dvojky. Jeden řidič= jedno vozidlo= 100% zodpovědnost naše/Vaše !
Požadujeme: Vážného zájemce a budoucího kmenového zaměstnance !
Praxe 1 rok= rádi bychom už řidiče alespoň s částečnou praxí v MKD ( uchazeči, kteří mají menší praxi než 1 rok= individuální dohoda při osobním jednání)
Řidičský průkaz C / Sólo LKW
Platný profesní průkaz
Platnou zdravotní prohlídku
Dopravně psychologické vyšetření
Čistý trestní rejstřík
Digitální karta
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné vystupování.
Nabízíme:
Nástupní finanční ohodnocení pro 1 řidiče na Sólo LKW/20 palet = Mzda 18-20.000.-Kč (+ příplatky dle ZP + cestovní náhrady 1 den = 45-50,-Eur CZ/EU)
Mzda vyplácená pravidelně na Váš účet
Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu z výkonu povolání
Vlastní nové přidělené vozidlo
Příspěvek PHM na dopravu do zaměstnání
Servisní zázemí Daf, Renault CZ
Servisní smlouva ITS 24h= komplet EU
Pravidelný servis v autorizovaném servisu Renault, Daf
Moderní vozový park Euro 6
Mýto ŘSD, Toll Collect / všechna auta mají mýto/režim post-pay
V případě Vašeho zájmu o další info prosím SZ.

Kontakt: p. Šlechta