Řidiči nákladních automobilů

  • Karviná

Pracovní místo ( Řidiči nákladních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- řidičský průkaz sk. C, platný profesní průkaz řidiče
- vyučení v technickém oboru výhodou
- praxe podmínkou
- psychická odolnost a velmi dobrý zdravotní stav pro práci v třísměnném provozu

Náplň práce:
- převoz těžených hmot v lokalitách dolů OKD, a.s.
- účast při nakládání, převozu a vykládání těžených hmot
- kontrola naložení vozidla, zabezpečení nákladu
- běžná údržba vozidla

V případě zájmu o práci v OKD, HBZS, a.s. si, prosím, připravte:
- občanský průkaz
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
- doklady o kvalifikacích (ŘP, profesní průkaz řidiče, popř. další)
- zápočtový list z posledního zaměstnání
- životopis
Termín nástupu: dohodou
Nabízíme:
- jistotu stabilního zaměstnání a zajímavý výdělek
- přídavek na dovolenou a Vánoce
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění
- termín nástupu dohodou

KONTAKT: Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná
PO, ST: 8:00-16:00 hod.
ÚT, ČT: 8:00-14:00 hod.
PÁTEK: zavřeno

www.pracevokd.cz
Volné místo řidiči nákladních automobilů pro lokalitu Karviná.